+420 777 728 270         obchod@pim24.cz        PŘIHLÁSIT / REGISTROVAT

5 zábavných vánočních dárků pro celou rodinu

Vánoce jsou časem darování a setkání s rodinou a přáteli. Všichni chceme dávat speciální, jedinečné a zábavné vánoční dárky, které potěší celou rodinu. Proč by to nebyla trampolína?  

    1. Desková hra

Deskové hry byly vždy oblíbené, protože jsou zajímavé a zábavné. Mohou sblížit různé generace, a proto je to perfektní dárek pro každou rodinu. K dispozici je široká škála deskových her, takže si jistě najdete tu, která bude vyhovovat vám a vaší rodině. Ať už jde o závodění s figurkami, strategické pohyby, hádání nebo skládání slov, všichni členové vaší rodiny spolu stráví čas. A hlavně je zaručen smích. Je to také skvělá příležitost pro rodinu být spolu, sblížit se, relaxovat a zapomenout na každodenní výzvy.

     2. Skládačka

Skládačky jsou jedním z nejoblíbenějších vánočních dárků. Jejich skládání si užije celá vaše rodina. Budete muset spolupracovat, abyste našli ty správné kousky, které vám padnou, a zároveň se spojíte a budete se bavit. Existuje spousta jedinečných motivů puzzle, ze kterých si můžete vybrat. Pokud chcete opravdu jedinečné puzzle, můžete si dokonce nechat vyrobit jedno s vaší oblíbenou rodinnou fotografií.

     3. Elektronické šipky

Rodiny, které rády tráví volný čas aktivně, si zamilují elektronickou šipkovou hru. Herní možnosti jsou nekonečné a zabaví celou rodinu, protože si všichni otestují, jak přesný je jejich hod. Umístěte elektronický terč na zeď, zapojte jej a bavte se. Body budou automaticky přidány a zobrazeny na LCD obrazovce, zatímco zvukové efekty vám pomohou hru pozorně sledovat.

    4. Rodinná vstupenka do únikové místnosti

Pokud má vaše rodina ráda adrenalin, odhalování tajemství a nějakou starou dobrou detektivní práci, rodinná vstupenka do únikové místnosti bude trefou do černého. Je to skvělá příležitost pro celou rodinu spolupracovat na dosažení cíle a přitom si užít spoustu zábavy. Pro úspěšný útěk budete potřebovat logické myšlení a pozorovací schopnosti smíchané se spoustou nadšení. Úniková místnost je skvělá aktivita pro celou rodinu, jak na chvíli uniknout z reálného světa.

     5. Trampolína a skákací akademie

Co je lepšího, než dát své rodině sportovní vybavení pro cvičení, zábavu a relaxaci na vlastní zahradě? Za pěkného počasí může celá vaše rodina společně strávit kvalitní čas skákáním na trampolíně a zároveň zlepšit své zdraví. Při výběru trampolíny dbejte na to, abyste vybírali kvalitní trampolínu, kterou bude vaše rodina používat po dlouhou dobu. Pro tyto zimní měsíce, nebo abyste své skákací dovednosti posunuli na vyšší úroveň, zvažte také možnost akrobatického kurzu a kurzu skákání v nedalekém trampolínovém parku. Děti a rodiče se naučí bezpečně skákat a zároveň skočit do nového světa akrobacie. Skoky a triky, které jste se naučili, si pak můžete vyzkoušet na vlastní trampolíně.