+420 777 728 270         obchod@pim24.cz        PŘIHLÁSIT / REGISTROVAT

V Brně do toho pořádně šlápnem !!!!!!

nahrávám mapu....

Datum / čas
04/11/2016 - 06/11/2016
Celý den

Místo konání
BVV Veletrhy Brno

Kategorie


DSC_0164

Děcka, fofrem do Brna!
Betálný šrumec 2016 je za dveřima!

S kapkou brněnského hantecu oznamujeme všem váženým závodníkům a závodnicím, že v sobotu 5. listopadu 2016 se v Brně na výstavišti v rámci veletrhu Sport Life uskuteční závody BERG RACE. Opět budou připraveny šlapací káry několika velikostí pro malé i velké závodníky. Jak už je zvykem, i tentokrát budou závodníci pro větší férovost rozděleni do několika kategorií. Kategorie BERG Junior je určena pro závodníky do 6 let. Kategorie BERG Monaco je určena pro závodníky ve věku od 7 do 12 let a také tentokrát je připravena kategorie BERG Free pro odrostlejší závodníky 13+, která je určená pro všechny velký „kluky” a samozřejmě „holky”, kteří mají rádi zábavu, sport a nebojí se do toho trochu šlápnout.

Pro všechny, a když říkáme, že pro všechny, myslíme opravdu pro všechny, jsou připraveny skvělé odměny. Každý závodník dostane zdarma diplom s vlastní fotografií na Ferrari FXX a navíc speciální slevový kód pro zakoupení těchto úžasných šlapadel. No a ti nejrychlejší se mohou těšit na skvělé výhry v celkové hodnotě přes 15000 Kč.

Těšíme se na viděnou na výstavišti v Brně . Nás určitě nepřehlédnete. Tak velkou nafukovací dráhu nikdo jiný nemá. A je jen na vás, jak to v ní rozbalíte.