+420 777 728 270         obchod@pim24.cz        PŘIHLÁSIT / REGISTROVAT

V Jičíně to pořádně rozšlapeme!

nahrávám mapu....

Datum / čas
07/09/2016 - 11/09/2016
Celý den

Místo konání
Jičín - město pohádky

Kategorie


 

DadAlone-NoDaughter

V rámci festivalu Jičín-město pohádky budou mít účastníci poprvé možnost vyzkoušet si speciální šlapací čtyřkolky a také si na nich zazávodit. V areálu zámecké zahrady nedaleko Valdštejnského náměstí vyroste skvělá závodní dráha, na které si budou moci změřit své síly nejen děti, ale také jejich rodiče. Šlapadla BERG, jak se čtyřkolky zkráceně nazývají, budou připravena v několika kategoriích. Nejmenší děti ve věku od 3 let do 6 let si budou moci zajezdit na juniorských „buddynách“, které kromě moderního vzhledu nabízejí také dynamické jízdní vlastnosti a především velkou míru bezpečnosti. Šlapadla firmy BERG Buddy jsou vybaveny jedinečným bezpečnostním systémem s dvojitou převodovkou, která bez přepínání, pomocí přebytečných páček, umožňuje jízdu vpřed, brzdění a jízdu zpět, aniž by dítě muselo sundat ruce z volantu. Samozřejmostí je i volnoběh, který nechává nohy v klidu spočinout na pedálech, když šlapadlo jede a není potřeba šlapat.

Pro mládež a dospělé jsou připravena šlapadla, která díky flexibilní konstrukci svezou každého od 6 let věku do 130 kg. Masivní rám zaručuje nejen vysokou nosnost, ale také stabilitu na rovné silnici i v terénu. Díky výkyvné nápravě a dalším konstrukčním prvkům je jízda rychlá, zábavná a zároveň bezpečná. Aby tato velká šlapadla mohla i do silničního provozu, byla vybavena druhou brzdou. Tato nezávislá ruční brzda zajišťuje okamžité zastavení v případě potřeby nebo skvělé smyky na písku a štěrku. Do ostrého silničního provozu se však v rámci festivalu Jičín-město pohádky nevydáme, vydáme se naopak na závodní trať, kde budou moci všichni účastnici změřit své síly nejen s kamarády, ale také s časem. Pro ty nejlepší jsou pak v jednotlivých kategoriích připraveny zajímavé a hodnotné ceny, které ve spolupráci s firmami PIM24.cz a Rajhracky.cz organizátoři pro Vás připravili. V hlavním sobotním závodě se v kategorii Junior pojede o šlapadlo JEEP Junior v hodnotě 9500 Kč. Závody proběhnou v čase 10 do 13 hod.

V sousedství závodní dráhy také vyroste malé trampolínové městečko, ve kterém si všichni budou moci vyzkoušet akrobatické prvky nebo si jen tak zaskákat a spálit spoustu kalorií. Trampolíny BERG vynikají pevnou konstrukcí a speciálními péry, které zajišťují perfektní odraz a zároveň jemný dopad, který nepoškozuje klouby. Ve spojení s pevnými a odolnými materiály, ze kterých je vyrobené nejen skákací plátno, ale také ochranný límec a ochranná síť, nabízí trampolíny BERG jeden z nejvyšších stupňů bezpečnosti na českém a slovenském trhu. Konstrukce a použité materiály také prošly náročným testováním a byly zatěžovány až na 700 kg. Když tedy na trampolínách BERG uvidíte více dětí, nemusíte se bát, že to trampolíny nevydrží. Přesto na tomto místě musíme upozornit na nutnost dodržování bezpečnostních pravidel a slušného chování. Především je nutné při vstupu na trampolínu vyzout obuv, sundat brýle, přívěšky a všechny ostré předměty zanechat mimo trampolínu a být ohleduplný vůči ostatním, kteří se na trampolíně a v jejím okolí pohybují.

Zveme tedy všechny malé i velké na soutěžní klání na šlapacích čtyřkolkách i nesoutěžní skákání na velkých trampolínách a těšíme se na viděnou v termínu od 7. do 11. září. 2016. Více informací na www.pim24.cz nebo www.pohadka.cz.