+420 777 728 270         obchod@pim24.cz        PŘIHLÁSIT / REGISTROVAT

Užijte si poslední prázdninové dny, jak se patří – káry z www.pim24.cz se těší s vámi!

Letní velké prázdniny se pomalu blíží ke konci. Využijte této příležitosti a dopřejte dětem plnou hrst zábavy! A kde zažijete nejvíce legrace? Přece se šlapadly a trampolínami BERG. BERG výrobky jsou kvalitní a bezpečné, takže se nemusíte bát, nějaký ten výrobek pořídit – ať už to bude kára nebo trampolína. Zajistíte tak svým dětem zdravou a bezpečnou zábavu na čerstvém vzduchu. A hlavně – zapojit se může celá rodina!

Šlapadla od Bergu si můžete dosyta užít tak, jak vás to nejvíc baví!

Seznam se s našimi produkty a nauč se triky, které s nimi jdou provádět. Naše produkty jsou lákavé a můžete si s nimi dopřát mimořádné chvíle plné legrace! Více na www.pim24.cz.

 

To je skvělá zábava! O prázdninách jistě rádi poznáváte svět a nejlépe to jde se super vozítkem, jako např. s některou károu od BERGu. Na programu máme např. robustní BERG Route 66, BERG Safari nebo GranTour pro celou rodinu…, a rovnou prázdninám vstříc!

Ta správná zábava v létě 2016 – www.pim24.cz a  BERG Toys

Skákání na trampolíně je táááááák zábavné!

Skvělá zábava pro letošní a nejen letošní léto na trampolíně od BERGu – koupené na www.pim24.cz.

134

Sportování je důležité a zdravé a nic nepodpoří motoriku lépe než skákání na trampolíně.  Naše kvalitní trampolíny BERG nenechají ani mrzouty stát a také děti s motorickými problémy (důležité pro psaní, počítání a mnoho dalších činností důležitých ve škole) mohou zde své nedostatky hravou formou překonat.

I máma s tátou si mohou zaskákat na BERG Sport trampolíně, zatrénovat si zábavnou formou své fitness a dát si pořádně do těla. A dokonce i babička s dědečkem se mohou zapojit, neboť pohyb na trampolíně chrání klouby jako sotva něco jiného.

 

BERG trampolíny SPORTS – série.

Chcete zábavnou formou udělat něco pro svou kondici, sílu a koordinaci? Pak je skákání na trampolíně ideální! Pro skutečné sportovce přináší BERG na trh také sportovní sérii trampolín!

 

BERG sportovní sérii můžete koupit na www.eshop.pim24.cz.