+420 777 728 270         obchod@pim24.cz        PŘIHLÁSIT / REGISTROVAT

O NÁS

PIM24 | people in motion

Elektronický obchod www.pim24.cz se zabývá maloobchodním a velkoobchodním prodejem zahraničních značek BERG, AKROBAT a MR.SNOW,  které zastupuje a do ČR i SR výhradně dováží naše společnost PIM24. Zboží můžete nalézt také u našich obchodních partnerů. V našem elektronickém obchodě najdete vše, co patří k aktivní rodinné zábavě a volnočasovým aktivitám. Od sportovních doplňků, přes originální šlapací buginy, nebo skvělé trampolíny až po umělé sjezdovky.

E-shop

Kompletní nabídku naleznete zde. Dodací termíny jsou standardně 14 dnů, mnoho položek držíme skladem. Pokud byste měli zájem o velkoobchodní odběry, můžete nás kontaktovat na obchod@pim24.cz

Široký sortiment

V naší internetové prodejně můžete vybírat ze sortimentu, který je jistě blízký Vám i vašim dětem. Najdete zde širokou řadu produktů, které zajistí Vám a členům Vaší rodiny aktivní a pohodlný odpočinek, ať už na Vaší zahradě a nebo při aktivním outdoorovém odpočinku. Mnoho produktů pro Vás dovážíme ze zahraničí, jedná se o zboží, které není vždy snadné v České republice koupit. U těchto specialit prosím berte ohled na delší dodací podmínky. Pokud si ale počkáte, získáte originální potřeby, dárky a nebo doplňky pro vaše děti, které jen tak někdo mít nebude.

Bezpečnost na prvním místě

A co u nás nenajdete? Zboží, které není prověřené a mohlo by nést známky padělků. Zboží, které je jakýmkoliv způsobem nebezpečné pro děti, případně u něj chybí bezpečnostní prvky.

Děkujeme za přízeň

Doufáme, že budete s naším obchodem spokojeni a že naše produkty a služby budou dělat radost nejen Vám, ale především Vašim dětem. Pro aktivní odpočinek s dětmi jsme tento obchod připravovali a doufáme, že vám přinese mnoho úsměvů na jejich tvářích.